Contacteer Zakenkantoor De Meuleneire

Contact

Neem vrijblijvend contact met ons op

Contact

Kantoor De Meuleneire NV
Heerweg 10
9667 Horebeke
T 055/455474
F 055/455752
info@demeuleneire.be

Openingsuren

Maandag tot en met donderdag: 9u – 12u en 14u tot 18u
Vrijdag en zaterdag: 9u -12u
Afspraken kunnen ook buiten de kantooruren gepland worden.

Medewerkers

Robert - Sociaal dienstbetoon: info@demeuleneire.be
Lutgart - Zaakvoerster: lutgart@demeuleneire.be
Eric - Zaakvoerder: eric@demeuleneire.be
Maureen - Commercieel medewerkster: maureen@demeuleneire.be
Nelly - Onthaal | Bankactiviteiten: nelly@demeuleneire.be
Peter - Productie verzekeringen|Boekhouding: peter@demeuleneire.be
Natalie - Schadebeheer | Administratie: natalie@demeuleneire.be

Vul hier uw vraag en contactgegevens in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.